IKEA продала свій бренд за $ 11 млрд

Найбільша у світі мережа з торгівлі меблями та товарами для дому IKEA продала власний бренд за 75 млрд шведських крон $ 11,2 млрд.

Новим власником бренду стала одна з дочірніх компаній IKEA — зареєстрована у Нідерландах Ikea Systems. До цього торгова марка належала фірмі Interogo, підконтрольної засновнику IKEA Інгвар Кампрад та зареєстрованої у Ліхтенштейні.

Як уточнює Agence France-Presse, операція з продажу бренду відбулася 1 січня 2012 року, проте відомо про неї стало лише зараз. В IKEA пояснили, що транзакція спрямована на спрощення структури компанії.

Як зазначає The Local, бренд IKEA займає 89-те місце у рейтингу ста найдорожчих світових брендів, проте не є найціннішим серед шведських компаній. Його випереджає бренд шведської мережі універмагів Hennes and Mauritz (H & M), який оцінюється приблизно у 125 млрд крон і займає у сотні найдорожчих світових брендів 58-мий рядок.

Нагадаємо, що у 2010/2011 фінансовому році шведський виробник меблів IKEA отримав рекордний прибуток завдяки збільшенню продажів і розширенню частки практично на всіх ринках.

істочник: ua.korrespondent.net

Опубліковано у Загальна. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s