Про затвердження Положення про організацію та проведення біржових торгів з продажу необробленої деревини

З метою вдосконалення механізму реалізації необробленої деревини постійними лісокористувачами, створення прозорого механізму біржового ціноутворення на конкурентних засадах Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Положення про організацію та проведення біржових торгів з продажу необробленої деревини, що додається. ПОЛОЖЕННЯ

2. Міністерству економічного розвитку і торгівлі провести у місячний строк конкурс із визначення бірж для організації та проведення біржових торгів з продажу необробленої деревини.

3. Міністерству аграрної політики та продовольства, Міністерству оборони, Міністерству екології та природних ресурсів, Державному агентству лісових ресурсів, іншим органам виконавчої влади, до сфери управління яких належать підприємства – постійні лісокористувачі, щокварталу надавати Міністерству економічного розвитку і торгівлі інформацію щодо обсягів заготівлі деревини за всіма видами рубок за сортиментами, у тому числі, запропонованих для продажу на аукціонах.

4. Державній митній службі здійснювати митне оформлення експортних поставок деревини лише за умови підтвердження придбання її на товарних біржах, які за результатами конкурсу визначені такими, що мають право на організацію та проведення біржових торгів з продажу необробленої деревини.

5. Міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади привести у місячний строк власні нормативно-правові акти у відповідність із цією постановою.

Прем’єр-міністр України М. АЗАРОВ

Источник: Міністерство економічного розвитку і торгівлі

Опубліковано у Загальна. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s