У 2011 р. зросла площа лісів, підпорядкованих Держлісагентству

За результатами державного обліку лісів, проведеного в 2011 році, площа лісів, підпорядкованих Держлісагентству України, зросла на 353 тис. га, а площа вкритих лісовою рослинністю лісових ділянок збільшилася на 212 тис. га або на 4%.
Унаслідок поліпшення лісокультурного виробництва, використання якісного садивного матеріалу, проведення своєчасних доглядів за лісокультурами та збільшення площі нових лісів загальний запас деревостанів зріс на 117 млн. метрів кубічних, або на 8% і склав 1 млрд. 512 млн. метрів кубічних.
За словами Голови Держлісагентства Віктора Сівця, проведення державного обліку лісів і одержання зведеної документації державного лісового кадастру дали змогу виявити позитивні кількісні і якісні зміни в лісовому фонді України.
«Проведений в 2011 році державний облік лісів підтвердив збільшення загальної площі лісів та підвищення лісистості України. Крім того, відмічається зростання частки площі лісів, що виконують переважно екологічні та соціальні функції, збільшення площі стиглих і пристигаючих деревостанів, що дозволяє поступово збільшити розрахункову лісосіку в лісах можливих для експлуатації, зростання загальних та середніх запасів деревостанів на 1 га та збільшення площі господарсько-цінних порід» – наголосив Віктор Сівець.
Нагадаємо: в 2011 році Державне агентство лісових ресурсів України спільно з Українським державним проектним лісовпорядним виробничим об’єднанням ВО «Укрдержліспроект» розробили та затвердили Концептуальну програму розвитку лісовпорядкування на період до 2015 року. Зміст зазначеної програми полягає в проведенні національної інвентаризації лісів та запровадженні в лісовпорядкуванні і лісовому господарстві сучасних географічних інформаційних технологій (ГІС-технологій). Також в зазначеній програмі було передбачено здійснення Державного обліку лісів України, який не проводився з 1996 року.

Источник: Урядовий портал

Опубліковано у Загальна. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s