Листопад 01.11.2017

0_8656c_e40658ec_orig01.11.2017 року  Українським союзом промисловців та підприємців (УСПП)  було організовано засідання Антикризової Ради (надалі Рада) Громадських організацій України у якому брав участь Президент Асоціації.

 На засіданні Ради було визначено, що одним із головних чинників несприятливого ділового клімату, що обмежує нарощування інвестицій в Україну  залишається корупція, недовіра до судової системи, монополізація ринків та продовження репресивних дій правоохоронних органів проти бізнесу. В ході засідання Ради були обговорені зазначені та інші проблеми, які знайшли відображення у проекті документу «Платформа економічного патріотизму», що містить пропозиції з відновлення промислового розвитку країни.

Правлінням Асоціації були підготовлені та направлені УСПП пропозиції до розділу «Деревообробна промисловість».

 07.11.2017 року Світовим банком  проведений круглий стіл на якому було обговорено проект «Стратегія сталого розвитку та інституційного реформування лісового і мисливського господарства України на період до 2022 року» розроблений Державним агентством лісових ресурсів України. В засіданні круглого столу приймав участь Президент Асоціації.