Липень 26.07.2017

0_8656c_e40658ec_orig26.07.2017 р., відбулося засідання Правління Асоціації у якому взяв участь генеральний директор компанії «АККО Інтернешнл», Президент Асоціації УАДО п. Мельник І.А.

На засіданні Правління  були розглянуті наступні питання:  проект Закону України «Про ринок деревини» у редакції Правління Асоціації;  участь підприємств-членів Асоціації у виставці «ЛІСДЕРЕВМАШ – 2017» яка відбудеться 26-29 вересня поточного року; ситуація яка створена  забудовниками житлового масиву у промисловій зоні, навколо ПрАТ «Фанплит», що може привести до знищення виробництва підприємства.

Прийняті наступні рішення:

  • доопрацювати проект Закону України «Про ринок деревини» з урахуванням зауважень та пропозицій висловлених членами Правління, особливо що стосується формування стартової ціни на лісоматеріали необроблені та реалізації лісосировини, ресурси якої в Україні обмежені, та розглянути на наступному засіданні;
  • опрацювати в двотижневий термін, членам Правління та Президенту Асоціації з керівниками підприємств, питання щодо участі у виставці «ЛІСДЕРЕВМАШ – 2017», у якій формується  новий напрямок – продукція деревообробки;
  • підтримати боротьбу керівництва ПрАТ «Фанплит» проти блокування роботи підприємства з боку контролюючих органів та представників прокуратури з метою його закриття та будівництва на цьому місті житлового масиву. Звернутись до Київського міського голови щодо недопущення ліквідації підприємства.