Липень 11.07.2017

0_8656c_e40658ec_orig29.06.2017  Президент Асоціації взяв участь у засіданні Громадської Ради при Держлісагентстві України на якому розглядалось питання щодо бюджетного фінансування лісогосподарських робіт, у тому числі держлісгоспів південних областей.

 11.07.2017 відбулося позачергове засідання Громадської Ради при Держлісагентстві за участю Президента Асоціації. Основним питанням порядку денного засідання було обговорення пропозиції Заступника Міністра економрозвитку Нефьодова, проголошеної на засіданні Кабінету Міністрів України, щодо передачі держлісгоспів у концесію. За результатами обговорення були підготовлені і направлені звернення до Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України про недопущення передачі держлісгоспів у концесію.

    Звертаємо увагу членів Правління, керівників підприємств-членів Асоціації на це надважливе питання, яке матиме вплив і на розвиток деревообробної промисловості. Виконавча дирекція буде повідомляти про розвиток подій у цьому напрямку.

   В Національному університеті біоресурсів і природокористування, за участю Президента Асоціації, 12.07.2017 відбулося засідання Робочої групи з розробки національної оцінки ризику контрольованої деревини, членом якої є Медведєв Ю.С. Розглянуто питання системи контролю руху деревини та оцінки ризиків.

 Крім цього, виконавчою Дирекцією Асоціації продовжується робота по доопрацюванню законопроекту «Про ринок лісоматеріалів».