Вересень 26.09.2017

0_8656c_e40658ec_orig26.09.2017 року відбулося розширене засідання Правління Асоціації на якому були прийняті наступні рішення:

 

  1. Винесення питання про недопущення передачі лісів у концесію на засідання Громадської Ради, яка створена при Держлісагентстві.
  2. Домовитись з керівництвом Держлісагентства про проведення найближчим часом наради за участю керівників підприємств, на якій розглянути проблеми забезпечення підприємств лісосировиною на IVквартал поточного року, ціни та її якість , а також експортні поставки сировини, які продовжуються не дивлячись на мораторій.
  3. Продовжити роботу по антидемпінговому розслідуванню з центральними органами виконавчої влади по концентрату та карбамідній смолі.

Крім того, виконавчою дирекцією Асоціації підготовлені та направлені листи:

  1. Президенту УСПП А.К.Кінаху, щодо підтримки проекту Закону України «Про ринок лісоматеріалів» ( у редакції Асоціації який доданий до листа) та внесення його на розгляд до Верховної Ради України.
  2. Мінекономіки України та СБУ, щодо наслідків, які можуть виникнути якщо буде прийняте необґрунтоване рішення про введення антидемпінгового мита на карбамідний концентрат та смолу.
  3. Держлісагентству України, щодо зауважень до проекту Стратегії розвитку лісового господарства.