Серпень 07.08.2017

0_8656c_e40658ec_orig7.08.2017 року Президент Асоціації мав зустріч з Президентом УСПП А.К.Кінахом.

На зустрічі було обговорено питання про внесення змін до законодавства в галузі електроенергетики, щодо «зеленого» тарифу, що дає на сьогодні можливість енергогенеруючим компаніям використовувати ділову деревину для виробництва електро та теплової енергії.

    Позиція Асоціації щодо вилучення із законодавства ділової деревини А.К. Кінахом була підтримана.

  Крім того, А.К. Кінахом була висловлена думка щодо доцільності розробки Асоціацією комплексної програми розвитку деревообробної промисловості України на довготривалий період. А також обговорено роботу деревообробної та меблевої промисловості України, та забезпечення фанерних та плитних підприємств лісосировиною.

   9.08.2017 року Президентом Асоціації проведена зустріч з в.о. Агентства лісових ресурсів В.Н. Бондарем.

  На зустрічі обговорено ряд проблемних питань які стосуються підприємств Асоціації а саме: проведення електронних торгів з продажу лісосировини на спецаукціонах у ІV кварталі поточного року; поставки лісосировини  підприємствам  залізничним  транспортом; експортні поставки технологічної сировини; перспективи забезпечення лісосировиною підприємств деревообробної промисловості України на довготривалий період.

  Що стосується питання електронних торгів, то на зустрічі не було досягнуто порозуміння щодо поступового їх впровадження, однак домовилися після проведення аукціону провести додаткову зустріч або нараду з проблемних питань які можуть виникнути в ході їх проведення. По поставкам лісосировини ж/д вагонами В. Бондарем було заявлено, що така проблема існує, і над її вирішенням постійно працюють з залізничниками. Що стосується обсягів лісозаготівлі на довготривалу перспективу з метою розробок Асоціацією комплексної  програми розвитку деревообробної промисловості домовились, що Агенство надасть  Асоціації інформацію в розрізі сортиментної структури.