Діяльність Асоціації

АСОЦІАЦІЯ МЕБЛЕВИХ, ДЕРЕВООБРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ УКРАЇНИ “МЕБЛІДЕРЕВПРОМ”

    Асоціація меблевих та деревообробних підприємств України «Меблідеревпром» була заснована в грудні 1998 р. Сьогодні Асоціація об’єднує провідні підприємства по виробництву плитних матеріалів, меблів та іншої продукції деревообробки.  Підприємства Асоціації використовують понад 5 млн.куб.м. ділової деревини в рік, загальний обсяг виробництва продукції складає більш ніж 500 мільйонів доларів. На підприємствах, що входять до Асоціації випускається продукція як для внутрішнього споживання, так і на експорт. Постійно обновлюється обладнання та асортимент виробів. Продукція підприємств Асоціації не поступаються за якістю іноземним виробникам.

   Основною метою діяльності  Асоціації є розвиток вітчизняного виробництва, підвищення конкурентоспроможності продукції з деревини,  розширення її збуту  на внутрішньому та зовнішніх ринках.                                                                  Головним завданням Асоціації є досягнення статутних цілей її діяльності  в межах чинного законодавства України  а саме: формування і реалізація стратегії розвитку меблевої та деревообробної промисловості; сприяння і надання практичної допомоги членам Асоціації, в розвитку і зміцненні їх виробничої та економічної бази; вирішення питань стабільного сировинного їх забезпечення; здійснення практичних заходів по захисту учасників Асоціації від  антидемпінгових санкцій; участь в антидемпінгових розслідуваннях з метою недопущення імпорту галузевої продукції за демпінговими цінами; сприяння у пошуку потенційних інвесторів для членів Асоціації;  відстоювання інвестиційних інтересів виробника у державних органах влади; організація виставок, конференцій та семінарів.

Активно співпрацює з Верховною Радою та Урядом України та іншими державними органами управління, засобами масової інформації. Асоціація «Меблідеревпром» є членом таких інституцій:

  1. Української спілки промисловців і підприємств (УСПП).
  2. Ради національних асоціацій товаровиробників при КМ України.
  3. Громадської Ради при Держлісагентстві України.
  4. Європейської федерації виробників меблів (UEA).
  5. Світової Меблевої Конфедерації.
  6. Експертної Ради при Комітеті Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва.
  7. Громадської ради з питань деревообробної, меблевої та целюлозно-паперової промисловості при Державному комітеті України з питань регуляторної політики та підприємництва.
  8. Громадської Ради при ДМСУ.

Головним результатом спільної діяльності Асоціації та підприємств галузі є усвідомлення важливості підвищення конкурентоспроможності вітчизняної продукції та необхідність формування позитивного міжнародного іміджу своїх товарів. До складу асоціації входять провідні підприємства такі як: ТзОВ «ЛК Інтерплит Надвірна» ТОВ «Кроноспан УА»,    ТОВ «Одек»Україна , ПрАТ “Дніпропетровський МК”, ТДВ “Перечинський ЛХК”, ПП ТОВ “Укршпон”, УАП ТОВ “Фішер-Мукачево”, ПрАТ «Фанплит» та інші.