Програма діяльності асоціації на 2012 рік

 1. Моніторинг Законів України, Указів Президента, Постанов Уряду та постійне інформування членів асоціації з метою підвищення ефективності виробництва.
 2. Аналіз механізмів ціноутворення з метою стабілізації цін на залізничні тарифи, енергоносії та матеріали.
 3. Реалізація заходів щодо виконання положень Меморандумів про взаєморозуміння та співпрацю між Державним агентством лісових ресурсів, Cоюзом бірж України та Асоціацією «Меблідеревпром».
 4. Аналіз, розробка та реалізація механізмів реалізації необробленої деревини. Участь у роботі Робочої групи Мінекономрозвитку з питань удосконалення механізму реалізації необробленої деревини.
 5. Підготовка  та  проведення загальних зборів членів асоціації у I-му та IV-му  кварталах 2012 року.
 6. Підготовка матеріалів та проведення засідань Правління асоціації.
 7. Проведення виробничих нарад, робочих зустрічей спільно з представниками деревообробних підприємств.
 8. Організація роботи та участь в засіданнях Галузевої ради з питань меблевої, деревообробної та целюлозно-паперової промисловості при Держкомпідприємництві та Ради національних асоціацій товаровиробників.
 9. Участь у громадських заходах, засіданнях, круглих столах які проводяться: Верховною Радою України, Радою підприємців та промисловців при КМУ; Громадською радою при Державній митній службі України; Громадською радою при Державному агентстві лісових ресурсів України; УСПП;  КТПП; Федерацією роботодавців України.
 10. Співпраця з виконавцями програми ENPI-FLEG з метою розробки обґрунтованих та раціональних підходів до управління лісами, включаючи протидію незаконній лісогосподарській діяльності.
 11. Організація колективних стендів та проведення круглих столів на спеціалізованих виставках з метою обговорення проблемних питань розвитку меблевої та деревообробної промисловості.
 12. Робота щодо залучення нових членів до рядів асоціації.
 13. Співпраця з представниками торгівельно-економічних місій у складі дипломатичних установ з метою підтримки експертної діяльності підприємств асоціації та забезпечення їх інтересів на зарубіжних ринках.
 14. Інформування членів асоціації про проведення виставок в Україні і за кордоном, круглих столів, бізнес-форумів, розміщення інформації про продукцію підприємств асоціації на сайті асоціації, буклетах, презентаційних матеріалах і т.д.
 15. Залучення членів асоціації до участі: в  міжнародних виставках, форумах,  бізнес – зустрічах, круглих столах, що організовуються на регіональному, загальнодержавному рівні та за кордоном по тематиці підприємств, та формування делегацій із членів асоціації на вищевказаних заходах, підготовка документів, оформлення візи відвідувачам виставок за кордоном.
 16. Висвітлення діяльності Асоціації у засобах масової інформації.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s